12:02
28 luty 2020
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Gdańsk: Strażnik Miejski na deskach teatru Miniatura

Zamieszczono dnia sob., 2017-01-28 05:51

Dość niecodzienna sytuacja: strażników miejskich można zobaczyć na deskach Teatru Miniatura! I nie mówimy tu o incydentalnym zdarzeniu, gdyż interaktywny występ mundurowych przed małą publicznością jest stałym elementem nowego spektaklu "Jasiek i Małgośka, czyli uważaj robaczku!". Dopóki przedstawienie to będzie w repertuarze Miniatury, dopóty będziemy w nim uczestniczyć.

Spektakl ma charakter edukacyjny. Przygody głównych bohaterów, którzy w drodze do szkoły dość lekkkomyślnie narażają się na różne niebezpieczeństwa, zostają omówione przez mundurowych w lekki i zabawny sposób. Przy okazji dzieci dowiadują się na co trzeba zwracać uwagę, by uniknąć zagrożeń i jak powinny się zachować w różnych sytuacjach, które przecież każdemu mogą się przytrafić. Dobra zabawa i pożyteczne wnioski gwarantowane. Nie tylko dla najmłodszych...

Pierwsze recenzje występów naszych funkcjonariuszy są naprawdę bardzo pozytywne. Czy utrzymają poziom? Czy nie zje ich trema? Okazją, by się o tym przekonać będzie niedzielna premiera (29 stycznia, godz. 12:00) oraz kolejne spektakle. Zapraszamy do Teatru Miniatura!