16:04
25 kwiecień 2018
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Targi Wiatr i Woda – nie tylko dla wodniaków

Zamieszczono dnia pon., 2017-03-20 18:53

W miniony weekend w Warszawie odbyły się 29. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Swoje produkty zaprezentowało ponad 400 firm, wśród nich można było również znaleźć przedstawicieli marek od lat związanych z branżą motoryzacyjną.

Oprócz przygotowanych przez organizatora wykładów, prelekcji, spotkań z mistrzami sportów wodnych i dorocznym podsumowaniom dokonań branży, odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszą ofertą producentów i importerów.

Strefa luksusu

Na hali wystawienniczej uwagę miłośników sportów i turystyki wodnej przyciągały również luksusowe samochody, w tym Rolls Royce czy Ferrari California.

- Nasza firma jest przedstawicielem sześciu stoczni jachtowych z Włoch, Francji i Hiszpanii, które produkują jachty “szyte na miarę”- mówi Rafał Lenartowski, przedstawiciel RR Yachts - Dodatkowo ściśle współpracujemy z dystrybutorem luksusowych samochodów marki Rolls Royce, a także developerem i zarządcą pięknego budynku nad Wisłą w Warszawie - The Tides. W ten sposób zaspokajamy potrzeby naszych wspólnych klientów na trzech płaszczyznach: jachty, motoryzacja oraz nieruchomości. Takie połączenie jest doceniane przez osoby, które lubią być obsługiwane w sposób kompleksowy, na najwyższym poziomie.

Oprócz luksusowych limuzyn i sportowych samochodów - będących oczywistym dodatkiem do jachtu – można było zapoznać się z ofertą samochodów służących do transportu jachtów lub łodzi. Swoją ofertę zaprezentowały m.in. Toyota, Mitsubishi, Land Rover i Volkswagen.

Ważnym aspektem przy wyborze takiego samochodu jest nie tylko jego reprezentatywność i wyposażenie, ale również osiągi. Eksperci podkreślają, że o ile przewóz łodzi 3 – 4 metrowej nie stanowi dla większości modeli wyzwania, o tyle większe jednostki (np. 5 – 6 metrowe) mogą już sprawiać problemy zarówno na trasie, jak i podczas wyciągania ich z wody.

Nie tylko jachty i samochody, ale również… jednoślady

 

rred. / mat. prasowy + zdj.