21:06
25 czerwiec 2018
poniedziałek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Na co do KINA? OBCY: Przymierze - premierowo!

Zamieszczono dnia pon., 2017-05-08 20:48

Udająca się na odległą planetę na drugim końcu galaktyki, załoga statku kolonizacyjnego Przymierze, szuka planety - raju. Jednak to, co miało być upragnioną idyllą, okazuje się  mrocznym, nieznanym i niebezpiecznym światem, zamieszkanym przez androida Davida (w tej roli nominowany do Oscara Michael Fassbender), jedynego ocalałego z zaginionej wyprawy na statku Prometeusz, oraz potworne stworzenia, które urządzają polowanie na członków załogi.

„Obcy: Przymierze” to kolejny film wchodzący w skład kultowej, wyreżyserowanej przez Ridleya Scotta, serii horror - science fiction Obcy. Cały cykl cieszy się niesłabnącą popularnością już od prawie 40 lat i na stałe wpisał się w historię kina grozy. W tym filmie, oprócz aktorów znanych z poprzedniej części - Michaela Fassbendera czy Naomi Rapace (trylogia „Millenium”), pojawi się też m.in James Franco i Guy Pearce.

Seria „Obcy” nieodłącznie kojarzy się z niesamowitymi, budzącymi grozę, pełnymi symboli efektami wizualnymi. „Obcy: Przymierze” to kolejny, jeszcze straszniejszy i bardziej fascynujący przystanek tej podróży i oczywiście - obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów mocnych wrażeń. Polecamy!

red. BCh / zdj. mat. promocyjne filmu