15:05
24 maj 2018
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Carter Gdańsk: Weekend emocji z nową Toyotą Yaris

Zamieszczono dnia czw., 2017-05-11 10:07

Dwa samochody do jazd testowych i przynajmniej dwa w salonie. Rabaty, przygotowane tylko na Dni Otwarte i promocyjne pakiety przeglądów. Toyota Carter Gdańsk zaprasza w  weekend na Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris. W sobotę pracujemy do 16 a w niedzielę do 14. Przygotowaliśmy też autorską, „Strefę Niskich Cen”.

- Dwa wystawowe Yarisy, które będzie można zobaczyć w salonie to hybryda w widowiskowej odmianie Selection i oczekiwany przez wielu klientów samochód z  zupełnie nowym silnikiem 1.5 l 111 KM, który jest tylko 3000 złotych droższy od podstawowej jednostki 1.0 69 KM – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.
Nowy Yaris dostępny jest w pięciu wersjach wyposażenia. Podstawowa odmiana Life zawiera  m.in. unikalny w tym segmencie pakiet Toyota Safety Sense w standardzie. Nowa wersja Selection wprowadza większy wybór kompozycji kolorystycznych nadwozia oraz elementów stylizacyjnych.

- Tradycyjnie bardzo ważnym modelem w gamie Toyoty Yaris jest dla nas hybryda – mówi Maja Lesińska. - Ten rodzaj napędu zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników, systematycznie poszerzając swój udział w wolumenie sprzedaży Toyota Carter Gdańsk. - W rekordowym dla najstarszego polskiego dealera Toyoty, pierwszym kwartale 2017 roku, 30 procent z 373 samochodów to hybrydy.

mat. prasowy / zdj. Carter Gdańsk Toyota