15:05
24 maj 2018
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pierwszy polski, najnowszy Prius Plug-In Hybrid sprzedany w Toyota Carter Gdańsk

Zamieszczono dnia czw., 2017-05-18 20:03

Pierwszy polski, najnowszy Prius Plug-In Hybrid sprzedany w Toyota Carter Gdańsk - to fakt!
Tak wygląda piękny, niebieski Prius Plug In Hybrid najnowszej generacji, oczekujący na zapleczu Toyota Carter Gdańsk, na odpowiedni moment. W końcu to prezent. Do uroczystego wydania jeszcze chwila a my już nie możemy się doczekać. Więcej o tym wyjątkowym momencie - już niedługo - to czytamy na facebooku Toyota Carter Gdańsk.

Tak jak w przypadku pozostałych hybryd Toyoty, Prius Plug-in Hybrid może poruszać się przy użyciu silnika spalinowego, elektrycznego lub obu na raz. Jego układ hamulcowy został wyposażony w funkcję odzyskiwania energii, która doładowuje akumulator.

Prius Plug-in Hybrid został zbudowany na bazie najnowszej generacji Toyoty Prius, oferującej bardziej dynamiczny i oszczędny pełen napęd hybrydowy. Jest propozycją idealną dla osób, które poszukują auta hybrydowego wzbogaconego o dodatkową korzyść wynikającą z możliwości ładowania akumulatorów ze źródła zewnętrznego.

Prius Plug-in Hybrid zdecydowanie wyróżnia się dzięki reflektorom Matrix LED, które dostosowują się do warunków drogowych. Są one ustawiane w zależności od prędkości i natężenia światła, co pozwala Ci widzieć więcej, nie oślepiając innych uczestników ruchu.

red. / info: Toyota / zdj. FB Carter Gdańsk