11:07
17 lipiec 2018
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Targi Motoryzacyjne 3TM: Odliczamy czas do startu...

Zamieszczono dnia pon., 2017-07-03 22:24

IX edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM w Trójmieście to największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce. W związku z rozwojem imprezy i dużym zainteresowaniem wystawców, a także coraz większą ilością gości, kolejną edycję Targów 3TM (27-29.10.2017) oragnizujemy w gdańskim Amber Expo. Targi Motoryzacyjne 3TM nie są imprezą regionalną. Z racji wielu imprez towarzyszących, które mają wymiar międzynarodowy, otwieramy się na nowych uczestników. Od kilku lat z zadowoleniem obserwujemy obecność gości z innych regionów Polski, a także z Rosji, Szwecji i Norwegii.


Obecna powierzchnia ekspozycyjna to ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych w halach i ponad 4 tysiące metrów kwadratowych obejmujących tereny, gdzie odbywać się będą imprezy towarzyszące ? finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE oraz wiele innych atrakcji, w szczególności dla miłośników jednośladów.

Targi Motoryzacyjne 3TM organizowane są ze wsparciem Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku. Dzięki współpracy pomiędzy organizatorem Targów 3TM a PORD będziemy realizować sporo programów szkoleniowych dotyczących udzielania pierwszej pomocy, a także tematów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

W piątek 27.10.2017 tradycyjnie odbywać się będzie Dzień dla Flot i Przedsiębiorców. Dzień ten jest dedykowany sektorowi B2B. Przedsiębiorcy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, szkoleniach i oczywiście zapoznać się z ofertą Wystawców na Targach 3TM. Partnerami Dni dla Flot i Przedsiębiorców są m.in. Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o., Magazyn Flota, Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku.

red. / Mat. prasowy