19:07
21 lipiec 2018
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

VIII Rajd Ikarusa na początku września!

Zamieszczono dnia ndz., 2017-07-30 19:58

Ósemka jest bardzo przydatną cyfrą, bo leży między 7 a 9 i… I w sumie to nie wiadomo. Jak się położy ósemkę na boczku, to wyjdzie nieskończoność – ta sama, w której organizujemy Rajdy i nam się to nie znudzi. Zastosowanie dla ósemki na pewno znajdziemy na tegorocznym Rajdzie Ikarusa, bo akurat tak się składa, że jest ósma edycja. Tyle że pójdziemy za Rzymianami i będziemy ją zapisywać przy nazwie jako połowę litery W i trzy patyki, które łatwo przerobimy na strzałki do rozrysowania manewrów w itinererze (potocznie zwanym ititi). 

Ciekawy wstęp do informacji o rajdzie turystyczno-nawigacyjnym, co nie? Zapewniamy, że ciekawy będzie nie tylko wstęp, ale i całe wydarzenie. W końcu, jest to już kolejna edycja tej nocnej imprezy, to i wprawę w jej organizacji mamy. ;) Do wspólnego nawigowania się w tej naszej turystyce zapraszamy każdego – wystarczą dobre chęci, sprawny i ubezpieczony wóz, a także optymistyczna ekipa, która będzie miała kawę i/lub energetyki, co by nie zasnąć w nocnych przeprawach pośród manewrów i zadań. No i przede wszystkim zarezerwujcie sobie czas na pierwszy weekend września!


Wstępna dawka konkretów VIII Rajdu Ikarusa poniżej, wczytajcie się dokładnie! No i przede wszystkim bądźcie na bieżąco, bo więcej szczegółów będzie się pojawiało z czasem – dlatego opyla się kliknąć w wydarzeniu FB: „wezmę udział” albo „zainteresowany/a”. Spoko, za bardzo spamować nie będziemy!


ZAPISY
Terminy zgłoszeń:
- pojazdy o masie całkowitej poniżej 3,5 tony: 1-20 sierpnia 2017
- pojazdy o masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony: 1-5 sierpnia 2017

WAŻNE
1. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez wszystkich członków załogi, niezależnie od tego czy są wpisani na listę startową czy nie. Regulamin zostanie udostępniony przed rozpoczęciem zapisów.
2. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego udostępnionego przed rozpoczęciem zapisów.
3. Liczba miejsc ograniczona. Oznacza to, że zgłoszenia po terminie lub w dniu rajdu mogą nie zostać przyjęte z powodu wcześniejszego zapełniania listy startowej.

WPISOWE
Zgłoszenie należy potwierdzić wpłatą wpisowego. Kwota wpisowego na Rajdzie wynosi:
- 60 złotych dla zgłoszeń w wyznaczonym terminie
- 80 złotych dla zgłoszeń po wyznaczonym terminie
- 100 złotych dla zgłoszeń w dniu rajdu
Kwoty dla zgłoszeń po terminie i w dniu rajdu oczywiście obowiązują w momencie, gdy są jeszcze miejsca na liście startowej.

info. prasowe