04:05
11 maj 2024
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Jest praca w Euro-Car: Poszukiwany Mechanik Samochodowy

Zamieszczono dnia sob., 2017-08-05 07:57

Firma Euro-Car z Gdyni poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe samochodowe
  • minimum 2 - letni staż pracy w zawodzie
  • potwierdzone kwalifikacje zawodowe
  • umiejętność wykonywania komputerowych testów diagnostycznych samochodów
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Opis stanowiska:

  • diagnostyka i naprawa samochodów
  • wykonywanie standardowych operacji mechanicznych

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę
  • ścieżkę szkoleń specjalistycznych umożliwiających systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki finansowe uzależnione od indywidualnego wkładu w osiągane wyniki zespołu
  • bardzo dobre warunki socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97)
za pomocą linka: https://www.pracuj.pl/praca/mechanik-samochodowy-gdynia,oferta,5438048

red. / zdj. Euro-Car