03:04
16 kwiecień 2021
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Aktywna Północna.TV radzi: Pokochaj sztangę!

Zamieszczono dnia wt., 2017-08-08 13:55

Ten cykl to tak naprawdę MANIFEST, on nie jest marketingowym tworem Północnej.TV, a dużym fragmentem mojego życia, tego, jak dążę do osiągania swoich celów. Jest moim manifestem miłości do pracy nad sobą, dbania o zdrowie moje i mojego otoczenia oraz przykładem tego, że nigdy nie jest za późno, by wprowadzić w swoje życie zdrowe nawyki i pokochać życie FIT. Roboczo #FitChrustu a oficjalnie "Aktywna Północna.TV" a odcinków było już całkiem sporo:

O IDEALNEJ WADZE: http://polnocna.tv/news/16220-aktywna-polnocnatv-nie-ma-czegos-takiego-j...

O SILNYCH NOGACH: http://polnocna.tv/news/16168-aktywna-polnocnatv-bonus-silne-nogi-to-pod...

O TRENINGU OBWODOWYM: http://polnocna.tv/news/16153-aktywna-polnocnatv-trening-obwodowy-da-ci-...

O ĆWICZENIACH NA PORĘCZACH: http://polnocna.tv/news/16056-aktywna-polnocnatv-bonus-unoszenie-nogkola...

O MIŁOŚCI DO ŁAWECZKI SKOŚNEJ: http://polnocna.tv/news/16055-aktywna-polnocnatv-wyciskanie-sztangi-na-l...

A tych odcinków było dużo, dużo więcej... 

Pamiętajcie, w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, choć często droga do zdobywania szczytów jest trudna i wyboista. Jeśli mamy obok siebie osoby, lub tylko jedną, ale znającą Twoje potrzeby, silne i słabe strony, do tego wyznaczysz sobie realny cel, podzielisz się nim i konsekwentnie będziesz realizować wszystkie punkty z założonego planu, cel osiągniesz szybciej niż Ci się wydaje! Nie tylko będziesz pięknie wyglądać, czuć wspaniale i zdrowo, ale przepełni Cię duma, że Ty też umiesz osiągnąć swój cel i to ona doda Ci pewności siebie!

Dziś postanowiłem pokazać Wam najprostrzy przyrząd na siłowni, zaraz obok hantli a dający bardzo szybkie efekty.

Wyciskanie ze sztangą do góry - Pokochaj TO ! Pracuje tu cała masa mięśni: Mięsień czworogłowy, Pośladki, Brzuch, Barki, Tricepsy... spróbujmy:

Złap sztangę, ustawiając ręce nieco wężej niż na szerokość barków. Przenieś sztangę bezpośrednio nad barki, utrzymując łokcie blisko ciała. Zegnij kolana i zejdź do pozycji półprzysiadu.

Przenieś ciężar ponad głowę, jednocześnie dynamicznie wstając poprzez wybicie się z pięt. Wytrzymaj i powoli opuść sztangę z powrotem do pozycji wyjściowej.

Bartłomiej Chruściński, zdj. autor