19:09
23 Wrzesień 2018
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Bądż ECO z Euro-Car. Drzewko do nowego Forda!

Zamieszczono dnia pon., 2017-10-02 11:55

FordStore Euro-Car tak jak Ford na świecie chce dbać o środowisko. I stąd ich program: "Zasadź z nami drzewo". Na czym polega akcja? Każdy klient, który kupi w Gdyńskim salonie nowego Forda otrzyma sadzonkę drzewka. Promocja dotyczy klientów indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą. Ford to przede wszystkim samochody, dlatego też firma dązy do tego, aby były one jak najbardziej przyjazne środowisku. Jak zapewnia koncern, firma zmierza do tego, aby pojazdy mogły zostać w całości poddane recyklingu po zakończeniu swojego okresu przydatności.

Mówiąc o ekologi, środowisku wrto wspomnieć o rodzinie silników EcoBlue.

To najnowsza pozycja w palecie silników dostępnych w modelach Ford. Obecnie dostępna w samochodach Tourneo/Transit Custom i Transit. Jest to silnik wysokoprężny wspomagany przez dodatek AdBlue, dzięki czemu następuje chemiczna rozbicie szkodliwych tlenków na azot i wodę. W najbliższych latach paleta tych silników zostanie wprowadzona do większej gamy modeli. 

W palecie Forda, My mamy swój ulubiony samochód - to hybryda na bazie Mondeo!

Ford Mondeo Hybrid: Jest to samochód przede wszystkim komfortowy, który oferuje niezwykle niskie zużycie paliwa na poziomie nawet 2,8 l / 100 km. Łączna moc napędu tego modelu wynosi 187 KM. Uwielbiamy Go:)

red. / zdj. Ford Euro-Car