06:09
22 Wrzesień 2018
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Bohater Dni Otwartych w Euro-Car - Nowa Fiesta - jaka jest?

Zamieszczono dnia pt., 2017-10-06 11:00

W dniach 7-8 październik 2017 roku w salonie Euro-Car odbędą się Dni Otwarte, które w całości będą poświęcone prezentacji Nowego Forda Fiesta. Najnowszy model Fiesty to bardzo atrakcyjny wizualnie i zaawansowany technologicznie produkt, z ugruntowaną pozycją na rynku. Najnowsze wcielenie najpopularniejszego supermini w Europie ma wiernych fanów. Po 40 latach od uruchomienia produkcji pierwszego wydania i niemal 10-latach od premiery dotychczasowej odmiany, Fiesta doczekała się ósmej odsłony. Co ma nam do zaoferowania?

Wzorem wielu konkurentów, na kokpicie pojawił się duży, dotykowy wyświetlacz, który w przeciwieństwie do dotychczasowego wydania, jest łatwiej dostępny i bardziej czytelny. Nie mówiąc już o bardzo bogatym wyposażeniu, jakie znajdziemy na pokładzie topowych wersji. Sylwetka też pokazuje najwyższych lotów szkołę stylistyczną w segmencie B. 

Marsz do Euro-Car'u ! ...będą też fajne konkursy z mnóstwem świetnych nagród. Jeszcze raz przypomnimy o terminie Dni Otwartych: 7-8 październik 2017 !

Model demonstracyjny Nowego Forda Fiesta w Euro-Car zobaczysz tutaj.

Cała gamą modeli Nowego Forda Fiesta jest tutaj.

Poza konkursami dla dorosłych przez dwa dni przygotowany będzie kącik zabaw dla najmłodszych, których także zapraszamy do nas w pierwszy weekend października.

Jeszcze raz: Dni Otwarte odbędą się w dniach 7-8 październik 2017 roku w godzinach 9:00-16:00.

BCh, zdj. Euro-Car FordStore