03:09
26 Wrzesień 2018
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

FordStore Euro-Car na Trójmiejskich Targach Motoryzacyjnych 3TM 2017

Zamieszczono dnia śr., 2017-10-11 20:29

Jak co roku firma FordStore Euro-Car uczestniczy w Trójmiejskich Targach Motoryzacyjnych. Podczas tegorocznej edycji przedstawią między innymi dwie gorące nowości. Są to samochody miejskie: Nowy Ford Fiesta oraz Ford Ka+. 

Ford Fiesta to model z największą ilością technologicznych rozwiązań w segmencie. Pod maską znajdziemy jednostki dobrze znane, takie jak rodzina silników EcoBoost(6-krotnie mianowany silnikiem roku) i TDCi, a także nową wolnossącą benzynę o pojemności 1.1 litra. To, co wyróżnia najświeższą generację Fiesty, to możliwość personalizacji pojazdu. Dotyczy to zarówno wersji wyposażeniowych, których mamy aż 7, ale przede wszystkim możliwości wyboru kolorystycznych wstawek wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Z kolei Ford Ka+ to samochód oferujący przede wszystkim niedoścignioną ilość miejsca wewnątrz w swoim segmencie przy atrakcyjnej cenie. 


Nie mogliśmy też zapomnieć o przedstawieniu modeli sportowych. Tę grupę pojazdów reprezentować będzie mocarny Ford Mustang GT oraz wyjątkowy Ford Focus RS. Tych dwóch osobników nie trzeba nikomu przedstawiać. Mustang to dżentelmen z 5-litrowym silnikiem pod maską, a Focus RS to sportowiec z 350-konnym silnikiem 2.3 EcoBoost pod maską i napędem na 4 koła.

Naturalnie zaprezentują też samochody użytkowe, które w ub.r. cieszyły się dużym zainteresowaniem: Tourneo Custom oraz Ford Ranger.

W ramach stoiska Euro-Car znajdziecie też Państwo atrakcyjne auto używane z oferty Euro-Car Expert.

red. / mat. prasowy Euro-Car