06:10
24 Październik 2018
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

AMG Performance Tour 2017 z BMG Goworowski !

Zamieszczono dnia wt., 2017-11-07 22:45

W sobotni, słoneczny, listopadowy poranek klienci firmy BMG Goworowski zjawili się w Gdyńskim salonie w oczekiwaniu na wyjątkową przygodę. Pogrupowani w zespołach, otrzymali kluczyki do wyjątkowych modeli sygnowanych logiem AMG. Tak zaczęła się autostradowa przygoda prędkości.

Nabywcy AMG to jedna z najbardziej “rozpieszczanych” grup klientów na rynku. Polityka firmy zakłada regularne organizowanie imprez i szkoleń dla osób, które zakupiły te samochody – Mercedes AMG to styl życia. Do dyspozycji klientów BMG Goworowski oddano m.in. zielone A45, model GLA45, C43 Coupe, GLC43 Coupe, dwa modele S63 były też E43 i ognisty AMG GTC Roadster.

Dla wielu AMG to nadworny tuner aut Mercedesa. Wchodząca w skład koncernu Daimlera marka AMG jest jednak czymś więcej. To firma ze sportem motorowym wpisanym w swoje DNA. Już na etapie projektowania Mercedesa, inżynierowie AMG biorą czynny udział w procesie tworzenia jego koncepcji na potrzeby samochodów rodem z Affalterbach – ojczyzny AMG.

Firma BMG Goworowski tak przygotowała trasę, by klienci mogli poczuć prędkość, przyśpieszenie w różnych trybach jazdy ale i poczuć też niezwykły komfort jeżdżenia Mercedesem w specyfikacji AMG. Dopisała pogoda, dopisały nastroje – wielu nie chciało się rozstawać z samochodem. My się nie dziwimy – czekamy na kolejne takie eventy!

ZOBACZ FILM NA: http://polnocna.tv/vid/17342-bmg-goworowski-amg-performance-tour-2017

red. / zdj. redakcja Północna.TV