06:10
24 Październik 2018
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Policja z Pruszcza Gdańskiego szuka świadków wypadku drogowego!

Zamieszczono dnia śr., 2017-11-08 10:39

Pruszczańscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z ulicą Wojska Polskiego w Pruszczu Gdańskim. Nieznany kierowca samochodu osobowego jadąc ulicą Wojska Polskiego na skrzyżowaniu z ulicą Grunwaldzką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy skutera. 63-letni kierowca jednośladu stracił równowagę i przewrócił się na jezdnię.

W środę (11 października br.) o godz. 15.30 na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z ulicą Wojska Polskiego w Pruszczu Gdańskim doszło do wypadku drogowego. Nieznany kierowca samochodu osobowego jadąc ulicą Wojska Polskiego na skrzyżowaniu z ulicą Grunwaldzką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy skutera. 63-letni kierowca jednośladu stracił równowagę i przewrócił się na jezdnię. Mężczyzna trafił do szpitala.

Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

Mat. Pomorskiej Policji