06:10
16 Październik 2018
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Starogard Gdański: W poszukiwaniu następców Kazimierza Deyny

Zamieszczono dnia śr., 2017-11-15 10:31

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zapraszają wszystkie szkoły ponadgimnazjalne  do wzięcia udziału w turnieju halowej piłki nożnej  ”W poszukiwaniu następców Kazimierza Deyny”  oraz w konkursie wiedzy na temat legendy polskiego futbolu. Ogłaszamy również konkurs plastyczny pt. „Deyna – Mistrz futbolu”.

Turniej odbędzie się 8 grudnia 2017 r. o 9.30 w  hali ZSE

Szczegółowy  regulamin:

I   Konkurs plastyczny pt. „Deyna – Mistrz futbolu” :

Konkurs trwa od 4 listopada 2017 r. do 4 grudnia 2017 r. Podpisane prace (imię i nazwisko, nazwa szkoły) prosimy dostarczyć do biura MOS, ul. Hallera 36 w Starogardzie Gd., w nieprzekraczalnym do 4 grudnia do godz.15.00.

Nagrody otrzyma trzech laureatów konkursu podczas turnieju halowej piłki nożnej, który odbędzie się 8 grudnia br., a ich prace pojawią się na naszym kalendarzu na rok 2018.

II  Turniej halowej piłki nożnej młodość kontra doświadczenie 

Zespoły "młodzieżowe" składają się z 10 zawodników jednej szkoły, a zespół  "dorosłych" to najlepsi piłkarze wśród radnych Powiatu Starogardzkiego i pracowników Starostwa. System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszonych zespołów (zgłoszenia przyjmowane są do 1 grudnia na adres mailowy olafiborek@wp.pl). Organizatorzy postarają się wyłonić utalentowanego następcę Kazimierza Deyny!

Start 8 grudnia o godz.9.30 w hali ZSE, początek meczów nastąpi zaraz po zakończeniu konkursu wiedzy o Kazimierzu Deynie.

III Konkurs wiedzy o Kazimierzu Deynie.

Każda szkoła wystawia jedną 4-osobową drużynę, mile widziane dziewczęta.

Rozpoczęcie konkursu o godz. 9.30 w hali ZSE.

foto+info: www.powiatstarogard.pl

K.