01:11
16 Listopad 2018
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Siłownie w Pruszczu: Studio S7 w miejscu zamkniętego My Gym na Kasprowicza

Zamieszczono dnia śr., 2017-12-06 08:57

O zamknięciu My Gym w Pruszczu Gdańskim było głośno jakiś czas temu. Pod pozorem remontu zamknięto popularny obiekt w Pruszczu Gdańskim. Jak się póżniej okazało, siłownia została tam zamknięta na dobre - prawdopodobnie z powodów finansowych. Sporą część bywalców obiektu z Kasprowicza przejął dobrze znany i lubiany klub Studio S7 ulkowany w budynku przy terenie cukrowni - klimatyczne miejsce, jednak dość ograniczone powieszchnią ulkowaną w budynku mieszkalnym. Niestety natłok członków obu siłownii sprawił, że stało się tam dość ciasno, zwłaszcza w pierwszym okresie po zamknięciu My Gym.

Pojawiły się informacje, że siłownia Studio S7 przeniesie się w nowoaranżowany budynek dawnego Nomi, gdzie powstaje galeria handlowa. Ostatnie dni przyniosły jednak pewne informacje, iż na tą chwile bardziej pewne jest przeniesienie Studio S7 do lokalu... dawnego My Gym na Kasprowicza 52. 

Studio S7 w dniach 8,9,10 grudnia robi wielką przeprowadzkę, by już od 11 grudnia funkcjonować w budynku praku handlowego PRIMA. 

Bartłomiej Chruściński, zdj. mat. prasowy