13:12
11 Grudzień 2018
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!
Zobacz najnowszy film z serii:

Gmina Pruszcz Gdański: Zakończenie Akademii Seniora 2017

Zamieszczono dnia śr., 2017-12-06 13:24

Dyplomy ukończenia zajęć, nagrody za stuprocentową frekwencję na wykładach, podziękowania dla sponsorów, słodki poczęstunek i wreszcie projekcja filmu. Wczoraj wieczorem uroczyście zakończono rok akademicki 2017 w Akademii Seniora.

Wszyscy studenci otrzymali dyplomy, tym którym nie zdarzyło się „wagarować” i odnotowali stuprocentową obecność na zajęciach, wręczono kosmetyczne upominki przygotowane przez firmę „Ziaja”. Brawami i słowami podziękowania powitano obecnych na sali sponsorów Akademii, a sami seniorzy obdarowali, w dowód wdzięczności za zorganizowanie wykładów, koszem kwiatów wójt gminy, Magdalenę Kołodziejczak.

Po tej oficjalnej i uroczystej części ruszono w kuluary Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej w Cieplewie, gdzie na stolach, na studentów i zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek w postaci przepysznych ciast przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wiślince.
Wspaniałym zwieńczeniem udanego roku akademickiego była projekcja filmu „Piąta pora roku” w reżyserii Jerzego Domaradzkiego.

Podkreślmy, że wpływ nie do przecenienia na organizację 10 wykładów i wielu innych atrakcji związanych z edukacją seniorów mieli sponsorzy, dlatego gorące słowa podziękowania należą się firmom: Tym-Bud, BONITERM S.J., P.P.H.U. „Sombud”, P.P.H. „Masa” Sp.J., Lidl Polska, GRUPA GPEC, Przewozy Autobusowe GRYF sp. z o.o. sp.k. oraz REMONDIS Sp. z o.o. oddział w Gdyni.

FB Gm. Pruszcz Gdański