12:12
17 Grudzień 2018
poniedziałek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!
Zobacz najnowszy film z serii:

Bal Seniorów w Kolbudach już niebawem

Zamieszczono dnia śr., 2018-01-10 15:10

W sobotę 20 stycznia br. w sali gimnastycznej Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach odbędzie się Karnawałowy Bal Seniorów. Na starszych mieszkańców naszej gminy, którzy lubią taniec i chcą spędzić czas w gronie znajomych rówieśników, czeka wiele atrakcji. Gmina Kolbudy zapewnia uczestnikom Balu darmowy transport autobusowy z wszystkich sołectw. Karnawałowe szaleństwo rozpocznie się o godzinie 19.00 i potrwa do godziny 23.00.

- Chcielibyśmy zaprosić wszystkich seniorów z gminy Kolbudy na zabawę karnawałową – mówi wójt Leszek Grombala. – Po raz kolejny w ciągu ostatnich kilku miesięcy sala gimnastyczna ZKPiG zamieni się w dyskotekę, a parkiet opanuje starsza młodzież. Nasze bale seniorów stają się powoli tradycją, a opinie uczestników utwierdzają nas w przekonaniu, że warto je organizować. Stali bywalcy naszych tanecznych spotkań doskonale wiedzą czego się spodziewać. Tym, którzy nie mieli dotąd okazji bawić się na naszych balach gwarantujemy pyszne jedzenie, dobrą do tańca muzykę na żywo, darmowy transport i oczywiście miłe towarzystwo.

Organizowane dotychczas bale dla seniorów cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców. W spotkaniach tych brało udział do 300 osób. Po raz ostatni nasi seniorzy bawili się wspólnie w listopadzie ubiegłego roku.

- Atmosfera jest naprawdę fajna i dobrze jest się spotkać w gronie rówieśników – usłyszeliśmy od uczestników ostatniego Balu. – Dużym udogodnieniem jest transport, który zapewnia gmina. Dla wielu z nas, to jedyna okazja, aby wyjść z domu i przypomnieć sobie młodzieńcze lata. Możemy się tu pobawić, porozmawiać i skosztować dobrego jedzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich starszych mieszkańców gminy Kolbudy na Karnawałowy Bal Seniorów. Poniżej prezentujemy rozkład jazdy autobusów, które dowiozą Państwa na spotkanie. Po zakończeniu zabawy uczestnicy zostaną odwiezieni do swoich sołectw.

info+foto: www.kolbudy.pl

K.