13:12
11 Grudzień 2018
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!
Zobacz najnowszy film z serii:

Uwaga! Gepard na ulicach Gdańska !

Zamieszczono dnia śr., 2018-01-10 23:13

Jest piękny, szybki i zwinny… Jeden z najnowocześniejszych pojazdów gdańskiej komunikacji miejskiej- autobus Mercedes Citaro od niedawna przyodział gepardzie cętki. Jest to element kampanii informacyjnej „ZOO Gdańsk czynne 365 dni w roku”.

 

-  Nietypowe narzędzie marketingowe, wyjątkowego miejsca, jakim jest ulubiony przez mieszkańców Pomorza i nie tylko, Gdański Ogród Zoologiczny – mówi Michał Targowski, dyrektor gdańskiego ZOO. – Wierzymy, że autobus oklejony cętkami geparda przyciągnie uwagę pasażerów i zaprosi do ogrodu otwartego przez cały rok, a nawet w dni wolne od pracy i święta – dodaje Targowski.

Autobus- gepard to efekt współpracy Miasta Gdańska, Gdańskich Autobusów i Tramwajów, Zarządu Transportu Miejskiego i Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Umowa z GAiT ważna jest przez trzy lata.

- To świetny pomysł, efekt wygląda naprawdę fajnie – komentuje Maciej Lisicki, prezes GAiT, a zastępca Prezydenta Miasta Gdańska do spraw komunalnych Piotr Grzelak dodaje: gdańskie ZOO to urokliwe miejsce. Zachęcamy do spędzania czasu w ZOO, nie raz w roku, ale regularnie. Karta lwa, karta mieszkańca, działania promocyjne w tym takie nietypowe jak autobus- gepard mają zainspirować do rodzinnych odwiedzin Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego– dodaje Grzelak.  

mat. prasowy