12:12
17 Grudzień 2018
poniedziałek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!
Zobacz najnowszy film z serii:

Pruszcz Gdański: Betonowy daszek kontra blaszany Mercedes

Zamieszczono dnia czw., 2018-01-11 09:52

W Pruszczu Gdańskim adres Grunwaldzka 2 znają wszyscy, a bynajmniej znają to miejsce. To pierwszy budynek przy wjeżdzie do Pruszcza Gdańskiego od strony Gdańska. To niski, niewielki parterowy budynek, który straszy napisem fajerwerki - i takowe kiedyś były tu sprzedawane. Obecnie obiekt służy jako magazyn jednej z firm. Jest raczej opuszczony.

Dziś rano ok. godz. 9.20 pod budynek pojechał dostawczy Mercedes z blaszaną "paką" - niestety miejsca do zatrzymania tak nie ma, a sama Grunwaldzka to ważna droga tranzytowa. Kierowca Mercedesa niestety nie objął w planie parkowania sporego, betonowego daszku na wejściem od strony ulicy i w całym rozbędzie uderzył go blaszaną nadbudówką - niestety w starciu Mercedes vs. daszek - ten drugi dostał poważniejszych uszkodzeń. Górna część daszku oderwała się od fasady budynku.

Od kierowcy auta (a od kierowców zawodowych) oczekujemy troszeczkę więcej wyobrażni - rozmiemy, że wykonujecie swoją prace w wielkim stresie i gonicie za czasem, którego bardzo brakuje Nam wszystkim - ale właśnie od Was wymagamy więcej. Duży może więcej... zniszczyć !

Red. / zdj. Północna.TV