20:12
16 Grudzień 2018
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!
Zobacz najnowszy film z serii:

Nowe oblicze Greya w kinach na Walentynki !

Zamieszczono dnia czw., 2018-01-11 22:50

„Nowe oblicze Greya”, ostatnia część kipiącej seksem opowieści o kontrowersyjnej i erotycznej relacji Anastasii Steele i Christiana Greya, wchodzi na ekrany kin! Najbardziej oczekiwana premiera tego roku odbędzie się już 9 lutego. Z tej okazji możesz sprawić swojej drugiej połówce niezapomniany prezent walentynkowy i zabrać do kina na najbardziej namiętny film roku!

Globalny fenomen powraca! Premiera „Nowego oblicza Greya” odbędzie się już 9 lutego! Czy chcesz dowiedzieć się, jak skończy się ostatni rozdział tej historii, która rozpaliła zmysły i wyobraźnię widzów na całym świecie? Christian Grey i Anastasia Steele powracają na ekrany kin jako szczęśliwe, kochające się małżeństwo. Ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów… Oprócz romantycznego ślubu i gorących scen seksu, czekają na was także wątki sensacyjne!

„Nowe oblicze Greya” to kontynuacja ekranizacji międzynarodowego hitu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” - powieści autorstwa E.L. James, którą przetłumaczono na 50 języków i sprzedano w ponad 70 milionach egzemplarzy! Dwie pierwsze części filmu stały się międzynarodowymi hitami, bijąc rekordy popularności i zarabiając 950 milionów dolarów. W rolach głównych występują Dakota Johnson i Jamie Dornan - gwiazdy pierwszej wielkości i najgorętsze nazwiska Hollywood.

red. / mat. dystrybutora filmu