20:12
13 Grudzień 2018
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!
Zobacz najnowszy film z serii:

Policja: Zatrzymani sprawcy rozbojów mają po 15 i 16 lat

Zamieszczono dnia ndz., 2018-01-14 09:30

Kryminalni z komendy miejskiej policji w Gdyni zatrzymali dwie nieletnie osoby podejrzewane o dokonanie serii kradzieży i rozbojów na terenie Gdyni. Zatrzymani to 15 i 16-latek z Gdyni. Sprawą zatrzymanych zajmować się będzie wydział rodzinny i nieletnich sądu w Gdyni.

Wczoraj wieczorem kryminalni ze specjalnej grupy powołanej przez Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni zatrzymali dwóch nastolatków w wieku 15 i 16 lat podejrzewanych o dokonanie kradzieży i rozbojów na terenie Gdyni. Nad sprawą ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży i rozbojów na kobietach, do których doszło na terenie Gdyni w okresie ostatnich dwóch miesięcy pracowali śledczy z komisariatu policji w Gdyni Redłowie oraz funkcjonariusze wydziału kryminalnego komendy policji w Gdyni mający największe doświadczenie w wykrywaniu tego typu spraw. Dzięki informacjom operacyjnym uzyskanym przez kryminalnych oraz poczynionym przez nich ustaleniom możliwe było wytypowanie i zatrzymanie osób popełniających przestępstwa. 

Do zatrzymania doszło w jednym z marketów na terenie Gdyni. W trakcie przeszukanie mieszkania jednego z nieletnich policjanci zabezpieczyli przedmioty pochodzące z jednego z przestępstw. Sprawą zatrzymanych zajmować się będzie wydział rodzinny i nieletnich sądu rejonowego w Gdyni.

info+foto: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

K.