16:12
15 Grudzień 2018
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!
Zobacz najnowszy film z serii:

Czym jest Mazda SkySelection w BMG Goworowski?

Zamieszczono dnia pon., 2018-02-05 09:36

„Witam. Mam do sprzedania pięknego Passata B5. Rok produkcji 2001, wersja poliftowa. Silnik 1,9 TDI suchutki i pracujący bardzo równo. Przebieg 105 tysięcy, auto jak nowe, sprowadzone z Niemiec od pierwszego właściciela. Starszy pan jeździł nim okazjonalnie, w październiku wymienił sprzęgło, rozrząd oraz wszystkie tarcze i klocki hamulcowe. Gorąco polecam!!!” - chcesz dać się nabrać? A bardzo proszę, choć używane auto pewniej jest kupić np. w programie SkySelection - to dyzwizja Mazdy ulokowana w BMG Goworowski.

Ogłoszeń takiej treści w portalach motoryzacyjnych nie brakuje. Na pierwszy rzut oka oferta jest znakomita. Bo kto nie chciałby trafić takiego wozu z pierwszych rąk i w tak dobrym stanie? Laik pojedzie za nim nawet na drugi koniec Polski. Znawcę tematu od razu zastanowi kilka faktów. Dajmy spobie spokój - postawmy na "pewniaków" - w czym tkwią argumenty za SkySelection Mazdy?

Wszystkie oferowane w programie samochody są poddawane gruntownej ocenie technicznej, która obejmuje 100 punktów kontrolnych. Pojazdy zostały poddane dokładnej kontroli pod kątem ich stanu prawnego i są oferowane wyłącznie przez dealerów Mazda SkySelection.

Firma BMG Goworowski od 2017 roku uczestniczy w programie SkySelection. Obejmuje on samochody używane, maksymalnie 7 letnie i z przebiegiem co najwyżej 150 000 km. Polecamy, zachęcamy!

Bartłomiej Chruściński, zdj. Mazda SkySelection