21:02
19 luty 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Ulepszona Mazda 6 Sport Kombi - więcej zdradza BMG Goworowski

Zamieszczono dnia czw., 2018-02-08 11:06

Jak czytamy na facebooku firmy BMG Goworowski: Na początku marca podczas targów motoryzacyjnych w Genewie zaprezentowana zostanie nowa, ulepszona Mazda 6 Sport Kombi oraz odbędzie się europejska premiera Mazdy6 w wersji sedan. Ponadto oprócz "szóstki" swój pokaz będą miały modele koncepcyjne japońskiej marki w tym m.in. KAI Concept oraz Vision Coupe.

Polska premiera nowej Mazdy 6 odbędzie się w trakcie Poznań Motor Show, a w salonach BMG Goworowski samochód ten zadebiutuje we wrześniu br.

Co więcej nowego?

Nowością jest nowy 2,5 l silnik turbodoładowany Skyactiv-G z układem dezaktywacji cylindrów i mocy 250 KM w połączeniu z automatyczną przekładnią. Należy zauważyć również zmodyfikowane zawieszenie, lepsze materiały wykończeniowe (skóra nappa w droższej wersji), poprawioną izolację dźwiękową oraz przeprojektowane fotele z opcjonalną wentylacją i 8-calowy wyświetlacz infotainment + HUD.

Na pokładzie nie zabraknie także kamer 360 stopni, aktywnego tempomatu czy wielu innych systemów bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE.

Czekamy z niecierpliwością :)

red. / zdj. Mazda