21:02
19 luty 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Otwarto drugi salon Car Stuff w Gdańsku - byliśmy na otwarciu!

Zamieszczono dnia sob., 2018-02-10 13:55

Generalnie nazwę Car Stuff zna każdy miłośnik motoryzacji na Pomorzu. To (już teraz) sieć salonów, w których fani modyfikacji w samochodach znajdą sporo rzeczy dla siebie. Odwiedziliśmy dziś nowy punkt przy ul. Kielnieńska 186 w Gdańsku-Osowie.

Sklep już wygląda na tyle dobrze, że śmiało możemy Was zaprosić. Asortymentu coraz więcej i każdego dnia przybywa, ale czekamy na Wasze uwagi/propozycje - czego brakuje, co jest niepotrzebne. Jesteśmy jednym z największych sklepów branży motoryzacyjnej na pomorzu. Oferujemy orginalne części zamienne do większości znanych marek samochodów, obecnie nasz asortyment przekracza 1 000 000 produktów - mówi Piotr Pepez Spieglanin.

 

 

Wieloletnia działalność na rynku motoryzacyjnym pozwoliła wypracować niezwykle korzystne warunki handlowe, którymi chcemy podzielić się również z Wami. Nasza oferta skierowana jest do tych klientów, którzy cenią sobie swój czas i pieniądze - dodaje Pepez.

Nie ważne czy masz VAG'a, Hondę czy BMW - ilość rzeczy jakie tam znajdziesz, przekroczy Twoje wyobrażenie. Sportowe fotele rajdowe, wycieraczki, akumulatory, elementy stylistyczne, tuning mechaniczny, akcesoria motorzacyjne, kosmetyki. Tak naprawdę wszystko Wam powie, misja firmy Car Stuff: Zaopatrywać pobliskich fanów motoryzacyjnych w to, co najlepsze!
Nam się podobało:)

 

 

 

 

Otwarcie Car Stuff nastąpiło dziś od godziny 10.00 - myślimy, że oferta produktów najwyższej jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach i największej dostępności zadowoli każdego. Polecamy!

BCH / zdj. bch / zdj.avatar Car Stuff