14:02
18 luty 2019
poniedziałek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Policja: Nie ustąpiła pierwszeństwa - trafiła do szpitala

Zamieszczono dnia wt., 2018-02-13 20:23

Wczoraj od godziny 12:15 policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Olpuch. Jak wstępie ustalili policjanci, 25-letnia kierująca renault, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej, nie udzieliła pierwszeństwa ciężarówce, w wyniku czego doszło do zderzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Wczoraj o godzinie 12:15 dyżurny Policji otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Olpuch. Dyżurny na miejsce natychmiast skierował policjantów z Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. 

Mundurowi wykonali również dokumentację fotograficzną oraz oględziny miejsca wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że 25-letnia kierująca renault megane, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce, którą kierował 44-latek i doszło do zderzenia. 

Z powodu wypadku do szpitala trafiła z poważnymi obrażeniami kobieta kierująca osobówką. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

info+foto: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

K.