22:03
25 marzec 2019
poniedziałek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pomorska Policja: Poszukiwany za przywłaszczenie a NIE kradzież.

Zamieszczono dnia wt., 2018-03-13 09:01

W miniony weekend informowaliśmy Was o poszukiwaniu Pewnego Pana.

Treść naszego artykułu:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawcy kradzieży do której doszło w jednym ze sklepów w Pruszczu Gdańskim. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży do której doszło 07 stycznia 2018 roku około godziny 12:00 w jednym  ze sklepów znajdującym się w m-ci Pruszcz Gdański. Mężczyzna przywłaszczył sobie telefon komórkowy.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Sławomirowi Holc dzwoniąc na nr 58 78-54-215 lub na numer 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Otrzymaliśmy jednak SPROSTOWANIE od Pomorskiej Policji, w związku z niewłaściwym sformułowaniem zawartym w komunikacjie przesłanym do naszej redakcji:

"...poniewaz wkradło sie słowo kradziez, a nie przyszłaszczenia. Przywlaszczenie jest prawidlowe. st.sierz. Jakub Radziwilaki" - pisowania oryginalna.

red. / Info oraz zdj. Pomorska Policja