Dnia 7 marca 2018 roku w Urzędzie Miasta w Pruszczu Gdańskim odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów z okazji przyznania przez Burmistrza Pruszcza Gdańskiego stypendiów, na II semestr roku szkolnego 2017/2018, za wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe.
Na początku uroczystości Przewodnicząca Rady Miasta –Małgorzata Czarnecka-Szafrańska przywitała wszystkich obecnych stypendystów oraz gości, po czym wymieniła uczniów, którzy wyróżnili się najwyższymi średnimi i osiągnięciami. Następnie Burmistrz Pruszcza Gdańskiego – Janusz Wróbel – wręczył stypendystom dyplomy za wyniki w nauce (32 dla uczniów klas gimnazjalnych i 28 dla uczniów klas ponadgimnazjalnych) oraz za osiągnięcia sportowe (7 dla uczniów klas gimnazjalnych i 12 dla uczniom klas ponadgimnazjalnych).
Na zakończenie uroczystości uczniowie wraz z przedstawicielami władz Miasta dla upamiętnienia chwili przystąpili do grupowego zdjęcia, a następnie wpisali się do „Złotej Księgi”.
Lista nagrodzonych:
1. Uczniowie klas gimnazjalnych (za wyniki w nauce):
- Brach Julia,
- Bronowski Jakub,
- Chojnowska Róża,
- Deneka Anna,
- Drąg Marta,
- Gardzielewska Kornelia,
- Ginter Jakub,
- Ignaczewski Marceli,
- Krawisz Bartłomiej,
- Kruk Dominika,
- Lewandowska Weronika,
- Matejuk Weronika,
- Młodzikowska Julia,
- Moskwa Jakub,
- Nowaczyk Patrycja,
- Obernikowicz Konrad,
- Ortman Filip,
- Rochowicz Karolina,
- Romaniecka Nadia,
- Rybarczyk Maciej,
- Skoczylas Wiktoria,
- Solecka Ewa,
- Sychta Magdalena,
- Symonowicz Karol,
- Ślozowski Jeremi,
- Ślusarz Konrad,
- Wiącek Martyna,
- Wisłocka Julia,
- Wołek Weronika,
- Zacharzewski Michał,
- Zielińska Zofia,
- Zwoliński Bartosz;
2. Uczniowie klas ponadgimnazjalnych (za wyniki w nauce):
- Bilicka Aleksandra,
- Brzozowska Paulina,
- Chojnowski Szczepan,
- Durawa Piotr,
- Gebert Dawid,
- Goździak Natalia,
- Grubba Jan,
- Idźkowska Patrycja,
- Kasak Miłosz,
- Kasprzyk Martyna,
- Kaszubowska Aleksandra,
- Leszek Oliwia,
- Łepkowski Krzysztof,
- Olendzka Zuzanna,
- Pastuszka Bartłomiej,
- Patyk Julia,
- Radecka Michalina,
- Reszka Adrian,
- Robaczewski Jakub,
- Rudaś Marta,
- Rudaś Zuzanna,
- Rybak Olga,
- Skoczylas Alicja,
- Smeja Maciej,
- Solska Klaudia,
- Szafrański Krzysztof,
- Włodarczyk Anna,
- Zawalski Maciej;
3. Uczniowie klas gimnazjalnych (za osiągnięcia sportowe):
- Birunt Jakub,
- Brylowski Bartosz,
- Bugajewski Hubert,
- Gebert Daria,
- Kaliński Jan,
- Pułkotycka Karolina,
- Siemko Natalia;
4. Uczniowie klas ponadgimnazjalnych (za osiągnięcia sportowe):
- Borsuk Aleksandra,
- Cichoń Martyna,
- Czerwiński Przemysław,
- Kraska Weronika,
- Kuczmańska Patrycja,
- Ławniczak Aleksandra,
- Pachulczak Agnieszka,
- Rutkowska Agata,
- Szadkowska Aleksandra,
- Sztejter Jakub,
- Śliwiński Paweł,
- Żurawska Nikola.
info: Urząd Miasta Pruszcz Gdański
foto:pixabay