23:01
19 styczeń 2019
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kolbudy: Seniorki do wizażystki

Zamieszczono dnia śr., 2018-03-21 13:36

Ciekawą propozycję dla seniorek przygotowała Pełnomocnik Wójta Gminy Kolbudy ds. Seniorów. We wtorek 27 marca br. zapraszamy nasze mieszkanki na darmowe warsztaty z kosmetyczką i makijażystką. Spotkanie, podczas którego Panie dowiedzą się jak zadbać o swoją cerę i zrobić „dojrzały” makijaż, odbędą się w ramach cyklu „Aktywne wtorki Seniora”.

Warsztaty dla Seniorek odbędą się we wtorek 27 marca w godzinach 17.00 – 19.00 w pomieszczeniu sołeckim w Kolbudach przy ulicy Polnej 55 (budynek przy stadionie piłkarskim). Cennych wskazówek naszym Paniom udzieli kosmetyczka i makijażystka Joanna Blicharska. Spotkanie przebiegać będzie pod hasłem Być piękną w każdym wieku – czyli o tym jak zadbać o swoją cerę i zrobić „dojrzały” makijaż.

Uczestniczki warsztatów proszone są jedynie o przyniesienie małych lusterek i stosowanych przez siebie kosmetyków. Organizację zajęć wspiera Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Pełnomocnik Wójta Gminy Kolbudy ds. Seniorów dr inż. Anitą Richert – Kaźmierską tel. +48 535 171 835, e-mail: seniorzy@kolbudy.pl

info/foto: www.kolbudy.pl

K.