05:02
24 luty 2019
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Rajd Matek ponownie w Gdyni!

Zamieszczono dnia śr., 2018-05-30 09:53

Już 10. czerwca, przy Festynie Motoryzacyjnym Automobilklubu Morskiego, zostanie zorganizowany 6. Gdyński Samochodowy Rajd Matek.

Start wydarzenia: 10.06 (niedziela) godzina 11:00.
Podobnie jak w zeszłych latach, dla uczestniczek przygotowano wiele atrakcji, w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności, ale też wiedzę na temat motoryzacji, a przy tym świetnie się bawić! Jazda gokartami, test Stewarda, konkurencje sprawnościowe oraz inne atrakcje-niespodzianki sprawiają, że jest to idealna propozycja, by ponownie świętować Dzień Matki.

Wszystkie uczestniczki będą miały do pokonania, własnymi pojazdami, trasę ulicami Gdyni, na której zlokalizowane będą punkty z próbami sprawnościowymi i zadaniami. Kto zbierze najmniej punktów karnych i uzyska najlepsze wyniki zwycięży. 

Uczestnicy startować będą w dwuosobowych zespołach (załogach) w rolach: kierowca oraz pilot. Kierowcą musi być kobieta, a w załodze musi być matka. Dlatego zgłaszać mogą się wszystkie kobiety, a pilotami mogą być również panowie. Pilot musi mieć ukończony 18 rok życia. Wpisowe wynosi 60 zł.

Dla zwycięskiej załogi przygotowano niezwykłe nagrody. Warto zapisać się już dziś - więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.rajdmatek.pl oraz na www.facebook.com/RajdMatek. Zapisy trwają do 08.06 (piątek).

Organizatorem wydarzenia jest Automobilklub Morski.
Wstęp dla kibiców bezpłatny.

Wydarzenie jest dofinansowane przez Miasto Gdynię.