13:06
27 czerwiec 2019
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Mercedes AMG i Porsche zabierają klientów z salonu na szkolenia

Zamieszczono dnia pon., 2018-08-13 17:09

Auto w salonie tylko stoi, nawet tak ładne jak te z emblematami AMG. Z firm, które w Polsce aktywnie wychodzą do klienta na pewno wymienić trzeba Mercedesa - co widać za sprawą naszego największego dealera na północy tej marki, firmy: BMG Goworowski.

Relacja z jazd AMG po Kaszubach -> http://polnocna.tv/vid/20158-dream-cars-amg-w-bmg-goworowski

W Mercedesie założyli AMG Driving Academy, szkołę jazdy, która podwyższa umiejętności klientów, a zarazem pokazuje na co stać najszybsze modele firmy.

Po otwarciu akademii Mercedes zaczął więcej sprzedawać modeli AMG, wyszkolił kadrę tak fachowych instruktorów, że teraz to oni szkolą nowych adeptów poza granicami naszego kraju. AMG Driving Academy istnieje od 2012 roku, w 12 miesięcy przewija się przez szkolenia około 1200 aktualnych i przyszłych klientów AMG. Podobnych akademii jest 16 na świecie.

Polski oddział Porsche poszedł w podobne ślady. Zwieńczeniem wszystkich działań z aktywnym udziałem klienta jest polska wersja niemieckiego oryginału – Porsche Driving Experience. Impreza dobrze jest znana klientom marki, właśnie trwa jej kolejna odsłona za sprawą Sopockiego Porsche Centrum Sopot. Co roku dziesiątki jak nie setki właścicieli modeli z Zuffenhausen było, za pośrednictwem dilerów wysyłanych na tor do Turcji, żeby tam odbyć szkolenie. Teraz już nie trzeba latać, bo impreza odbywa się w Polsce.

BCh, zdj. AMG