13:06
27 czerwiec 2019
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Ford Fiesta Active Cup w Pucku z Euro-Car

Zamieszczono dnia wt., 2018-08-21 09:55

Ekipa z Euro-Car znów pokazała co ma najlepsze - fantastyczne auta, były tłem do prawdziwych zmagań. Do kończących sezon zawodów Ford Fiesta Active Cup w niezwykle malowniczym mieście Puck stanęło ponad pięćdziesięciu zawodników z Polski i zza granicy. Przez cztery dni zawodów pogoda zmieniała się diametralnie, ale humory dopisały!

Przez cztery dni zawodów na Zatoce Puckiej udało się rozegrać wszystkie zaplanowane konkurencje główne: Freestyle, Twin Tip Race i Formula Kite (tzw. hydroskrzydło) oraz, pierwszy raz na świecie, Formula Kite Mixed.

 

 

Goście poznali kitesurfing od podstaw pod okiem instruktorów z kitesurfingowej szkoły VIP. W przerwach od intensywnych treningów na wodzie wszyscy mieli okazję przetestować najnowsze modele Forda, z Fiestą Active na czele o Euro-Car z Gdyni.

Fiesta Active jako wyjątkowo wszechstronny crossover dla aktywnych idealnie wpisała się w klimat największych zawodów kitesurfingowych w Polsce. Odważną stylizacją z off-roadowymi akcentami i pierwszorzędnymi właściwościami jezdnymi Fiesta Active znakomicie sprawdza się wszędzie tam, gdzie czeka przygoda, w tym również w mieście.

O tym jak bardzo LUBIĘ Fieste Active: http://polnocna.tv/news/20012-doczekalismy-sie-fiesty-active-w-euro-car

BCH, zdj. Euro-Car FB