05:04
23 kwiecień 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Takie rzeczy?! Kino w Gniewie!

Zamieszczono dnia śr., 2018-09-12 19:11

Dzięki współpracy gniewskiej parafii z zamkiem już w poniedziałek, 24 września, będziemy mogli obejrzeć pierwszy film w ramach Klubu Filmowego w Gniewie: „Podróż na sto stóp” z Helen Mirren. Jako kolejny wyświetlony zostanie nominowany do Oscara „Twój Vincent” . Gośćmi tego seansu będą realizatorzy filmu. Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Gniewski Klub Filmowy wystartuje na zamku w poniedziałek, 24 września, o godz. 19.00 filmem „Podróż na sto stóp” . Film, w którym z jedną głównych ról gra wspaniała Helen Mirren nominowany był m.in. do Złotych Globów.

Spotkania i projekcje odbywać się będą co dwa miesiące dlatego kolejny seans odbędzie się we wtorek, 11 grudnia, także o godz. 19.00. Tym razem na ekranie podziwiać będzie można polsko-brytyjską nominowaną do Oskara animację „Twój Vincent”, czyli piękną, pełną pasji historię życia wybitnego malarza Vincenta van Gogha. Nie lada gratką dla miłośników kina będzie możliwość spotkania tego dnia realizatorów filmu.

Wstęp do kina będzie bezpłatny. Pierwszeństwo będą jednak miały osoby z legitymacją klubu. Ilość legitymacji ograniczona. Będzie można je otrzymać na pierwszym spotkaniu. Szczegółowe informacje na ten temat uzyskać będzie można w Parafii św. Mikołaja w Gniewie (tel. 609 566 333).

info/foto: Facebook/Gniew-miasto z charakterem