04:04
23 kwiecień 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Gdańsk: Wawel Truck podczas Runmageddon

Zamieszczono dnia czw., 2018-09-13 10:20
Już 16 września na Runmageddon w Parku im. Ronalda Reagana przy ul. Piastowskiej w Gdańsku na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! 
 
W najbliższą niedzielę w godzinach 9-15 magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Gdańska. Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w niedzielę w Parku im. Ronalda Reagana przy ul. Piastowskiej w Gdańsku podczas Runmageddon. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!
 
Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie
niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.
Słodka trasa ciężarówki Wawel Truck przemierzy Polskę, towarzysząc między innymi tracie koncertowej RMF – Lato na Maxxxa. Na słodkiej trasie Wawel Trucka we wrześniu pojawi się jeszcze Warszawa i Wałbrzych.
info/foto: mat.prasowe