17:06
18 czerwiec 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kościerzyna: Brawura zakończona na drzewie

Zamieszczono dnia śr., 2018-09-19 13:06

We wtorek kościerscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Puc. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Samochód marki golf uderzył w drzewo. Kierujący z obrażeniami trafił do szpitala. Funkcjonariusze apelują unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

Około godziny 9.20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Puc. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia. 

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego kierujący vw golf najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący z obrażeniami trafili do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 24-latek kierujący był trzeźwy. 

Kościerscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

info/foto: KWP w Gdańsku