11:06
27 czerwiec 2019
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Roadshow z nową Vitarą od Suzuki w Motor Centrum

Zamieszczono dnia wt., 2018-10-02 20:02

Nadal trwa cykl premierowych pokazów z udziałem modelu Suzuki Vitara FL. Auto można zobaczyć w wybranych salonach dealerskich w Polsce. Zajechało m.in. do Gdańskiego Motor Centrum.

W serii pokazów premierowych biorą udział dealerzy Suzuki z całego kraju. Prezentacje rozpoczęły się w połowie września i potrwają jeszcze do 11 października. Organizatorzy przewidują dla przybyłych gości różne atrakcje.

Aby obejrzeć z bliska nową Vitarę w wersji po face-liftingu można zapisać się na wybrany pokaz drogą internetową (PATRZ TUTAJ). 

W porównaniu z poprzednią wersją, która zadebiutowała na rynku trzy lata temu, nowe Suzuki Vitara może pochwalić się delikatnie zmodyfikowanym układem atrapy chłodnicy oraz wyglądem dolnej części przedniego zderzaka. Nieco inaczej niż dotychczas prezentuje się także grafika głównych reflektorów i paleta wzorów aluminiowych obręczy kół.
 

Bardzo ważna zmiana zaszła natomiast w gamie silnikowej Vitary, z której znika sprawdzony w boju silnik wolnossący 1.6 VVT/120 KM. Zamiast benzynowca klienci będą mogli wybrać nowej generacji doładowane konstrukcje z rodziny Boosterjet: 1.0/112 KM lub 1.4/140 KM.

Nowa Suzuki Vitara kosztuje katalogowo od 64 900 złotych (1.0/112 KM).

red. / zdj. Suzuki