21:07
23 lipiec 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Trójmiejska Premiera Roku: Nowa Toyota Camry w Carter Gdańsk

Zamieszczono dnia śr., 2018-10-10 22:15

Model Camry jest od dziesięcioleci ikoną Toyoty doskonale zapamiętaną przez polskich kierowców. Ten najlepiej sprzedający się na świecie sedan, wraca do oferty w Polsce. Z tej okazji w Toyota Carter Gdańsk sprowadziła przeprodukcyjny egzemplarz na kilka miesięcy przed oficjalnym startem sprzedaży. Obejrzeliśmy ją własnie dziś...

Legendarny sedan, znany na całym świecie jako ikona niezawodności, jakości i precyzji wykonania, powraca na europejski rynek po 14 latach przerwy. Dynamiczna, muskularna sylwetka, elegancko zaprojektowane i świetnie wyposażone wnętrze oraz mocny napęd hybrydowy to atuty ósmej generacji tego modelu.

Maja Lesińska, Dyrektor handlowy Toyota Carter Gdańsk oraz Krzysztof Ibisz - znany i lubiany prezenter i dziennikarz telewizyjny, stworzyli wyjątkowy duet na scenie, który krok po kroku budował napięcie.

 

 

Toyota Camry: globalny sedan segmentu D/E, to najpopularniejszy samochód średniej wielkości na świecie. Nowy model został zbudowany na platformie TNGA, która łączy dynamikę, przyjemność z jazdy i budzący emocje design z wysoką jakością konstrukcji i wykończenia, sztywnym nadwoziem oraz przestronnym wnętrzem.

Model będzie dostępny w Europie z napędem hybrydowym, którego silnik benzynowy 2,5 l oraz motor elektryczny generują 218 KM mocy i rozpędzają pojazd od 0 do 100 km/h w 8,3 s. Hybrydowa Camry zwiększy gamę hybryd Toyoty w Europie do 8 modeli. Samochód zadebiutuje w polskich salonach w pierwszym kwartale 2019 roku.

Bartłomiej Chruściński, zdj. autor