17:06
18 czerwiec 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Gdynia: Nastolatek zatrzymany za posiadanie narkotyków w znacznej ilości

Zamieszczono dnia pt., 2018-10-12 14:14

Kryminalni z Gdyni zatrzymali 19 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania, w którym przebywał mężczyzna policjanci zabezpieczyli przeszło 100 gramów marihuany i amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W ostatni wtorek kryminalni z komisariatu w Gdyni Śródmieściu przy pomocy swoich kolegów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Policjanci zdobyli informację, że 19-letni mieszkaniec Gdyni może posiadać w swoim mieszkaniu znaczną ilość narkotyków.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli blisko 80 gramów zielono-brązowego suszu roślinnego ukrytego w szklanych słoikach ukrytych w łazienkowej szafce. Po zbadaniu zabezpieczonego suszu testerem narkotyków okazało się, że jest nim marihuana. W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli również kilkadziesiąt gramów amfetaminy i wagę elektroniczną. 

Zatrzymany, 19–letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

info/foto: KWP w Gdańsku