15:04
20 kwiecień 2019
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Infiniti QX60 w Infiniti Gdańsk. Wiemy więcej!

Zamieszczono dnia pon., 2018-10-15 10:30

Jak zapowiada importer, ten luksusowy SUV z gamy Infiniti trafi do polskich salonów sprzedaży już w najbliższych tygodniach - znajdziecie go również w Gdańskim salonie firmy, przy trójmiejskiej obwodnicy. QX60 będzie można kupić tylko w wersji czteronapędowej.

QX60 znany jest dotąd głównie po drugiej stronie Atlantyku. W minionym roku klienci w samych tylko Stanach Zjednoczonych kupili 40 444 egzemplarze tego modelu. To dało zawodnikowi ze stajni Inifniti szóste miejsce na liście najpopularniejszych aut w segmencie Premium Large SUV.

W naszym kraju ofertą Infiniti QX60 powinny zainteresować się osoby, które szczególnie cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Japoński SUV jest wręcz stworzony do dalekich podróży – tak rodzinnych, jak i biznesowych czy towarzyskich. 

"Wielkość i funkcjonalność QX60 moglibyśmy określić mianem „amerykańskich”, ale z rozmów z miłośnikami Infiniti w Polsce wywnioskowaliśmy, że także w naszym kraju jest szerokie grono osób, którym bliski jest wyższy poziom komfortu i z przyjemnością zasiądą do tego samochodu. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić QX60 - tłumaczy Grzegorz Szczypior z Grupy IP, która jest oficjalnym importerem Infiniti w naszym kraju.
 
Pełną specyfikację oraz cennik poznamy wraz z wprowadzeniem samochodu do sprzedaży, co ma nastąpić jeszcze w październiku.

 

Bch, zdj. Infiniti