15:04
20 kwiecień 2019
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pruszcz Gdański: Wypadek na obwodnicy na wysokości Juszkowa

Zamieszczono dnia pt., 2018-10-19 11:52

Wczoraj po godzinie 10:30 na obwodnicy trójmiasta policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego, gdzie zderzyło się auto osobowe z ciężarowym. Policjanci nie tylko ustalali okoliczności w jakich doszło do zderzenia się pojazdów, ale również kierowali ruchem na zakorkowanej drodze.

W dniu  18.10.2018 roku po godzinie 10:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim  otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło w miejscowości Juszkowo,  na obwodnicy trójmiasta, pasie w kierunku Łodzi. Jak wynikało ze zgłoszenia w zdarzeniu brały udział pojazd osobowy i ciężarowy. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny 
skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia zostały ranne dwie osoby kierowca i pasażer auta osobowego, które trafiły do szpitala. Po wypadku na obwodnicy trójmiasta powstał zator i policjanci kierowali ruchem.  Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Mundurowi apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

info/foto: KPP w Pruszczu Gdańskim