04:05
26 maj 2019
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

VI Rajd Halloweenowy: Dobra zabawa na edycji w Pruszczu Gdańskim

Zamieszczono dnia pt., 2018-11-02 08:29

Podsumowanie rajdu "Rajdu Halloweenowego" można zamknąć w jednym słowie: Niesamowicie! Na starcie w zabytkowej Kuźni Wodnej pojawiły się załogi w przebraniach halloweenowych oraz w mocno przystrojonych na tę okazję samochodach. Do samego rajdu zgłosiły się 43 ekipy, natomiast na starcie odnotowano 31 załóg. Co ciekawe 1 załoga doszła zupełnie z "ulicy" - w rajdzie wystartowały i szczęśliwie go ukończyły wszystkie 32 ekipy... mimo, iż jeden z Polonezów Combi na metę wjechał pchany przez załogę ów pojazdu.

6 edycja przechodzi do historii też z tego względu, że po raz pierwszy rajd zawitał do Pruszcza Gdańskiego. Dzięki doskonałej współpracy z włodarzami Miasta Pruszcz Gdański organizatorzy otrzymali wielkie wsparcie w organizacji tego wydarzenia. Finał rajdu - META zlokalizowana na Faktorii Handlowej w Pruszczu przyciągnęła mnóstwo widzów i gapiów, którzy robili zdjęcia załóg i dopingowali ich w ostatnich zmaganiach konkursowych.

Wielką pomoc okazała również Kuźnia Wodna w Gdańsku przy Muzeum Gdańska - pierwszą konkurencje w mistrzowski sposób rozegrał Kustosz obektu: Lech Trawicki.

PATRONEM MEDIALNYM imprezy tradycyjnie była PÓŁNOCNA.TV

Poniżej kilka fotek z imprezy - Gratulujemy Dobrej Zabawy!

 

 

 

 

 

 

 

 

red. / zdj . polnocna.tv