04:05
26 maj 2019
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Salon BMG Goworowski w Gdyni prawie na finiszu

Zamieszczono dnia śr., 2018-11-07 10:40
Horyzont w Gdyni wzbogaca się o nowy obiekt. Nabierający kształtów nowy kompleks firmy BMG Goworowski mocno wyróżnia się na tle innych swoim wyglądem oraz funkcją. Pewne jest, że BMG Goworowski wyznacza tą inwestycją nowe standardy w branży dealerskiej na Pomorzu oraz w kraju. 
 
Przeprowadzka do obiektu planowana jest jeszcze w tym roku. Pierwsi pracownicy zaczną lokować się już niedługo. Oprócz nowoczesnego, nieco futurystycznego wyglądu, nowy obiekt sygnowany marką Mercedes-Benz będzie przede wszystkim ogromny. Na czterech kondygnacjach czołowy Pomorski dealer wyeksponuje w swojej strefie wystawienniczej aż 50 nowych modeli, w tym Mercedesy, Smarty, a także Maybachy i samochody ze stajni AMG. 
 
Relację wideo z placu budowy obiektu BMG Goworowski można zobaczyć m.in. w PÓŁNOCNEJ.TV -> w cyklu "Reporter BMG" przeprowadza ją znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz, który w Gdyni będzie gości co dwa miesiące i relacjonuje postepy z realizacji inwestycji. 
 
ZOBACZCIE "Reportera BMG" w akcji - przypominamy 1 odcinek:
 

Reporter BMG Krzysztof Ibisz - Odcinek 1

 
 
zdj. Kadr z cyklu "Reporter BMG", mat. BMG Goworowski
 

Na brak przestrzeni na pewno nie będą narzekać pracownicy i klienci korzystający z obu serwisów. Strefa serwisowa BMG Goworowski pomieści łącznie 18 aut. 

Budowa nowego salonu to spełnienie marzeń prezesa firmy Bogdana Goworowskiego.

- Zawsze dążyłem do jak najwyższego standardu obsługi naszych klientów. W nowym salonie prezentować będziemy nie tylko pełną paletę marki Mercedes-Benz, ale także wiele modeli w różnych wariantach kolorystycznych, tak aby nabywcy tych samochodów mieli jak najlepsze możliwości wyboru i porównania kupowanych przez siebie aut – mówi  Bogdan Goworowski, prezes Zarządu Mercedes-Benz BMG Goworowski.

Nowy obiekt z pewnością dorówna stylem i jakością oferowanych w nim produktów i usług. Na oficjalne otwarcie i zwiedzanie czekamy z niecierpliwoscią.

red. / zdj. mat. BMG Goworowski