23:05
21 maj 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Gdynia: Koncert Tribute to: Zbigniew Wodecki jeszcze w listopadzie

Zamieszczono dnia czw., 2018-11-08 13:23
29 listopada o godzinie 19.30 w Arena Gdynia odbędzie się wyjątkowy koncert TRIBUTE TO: ZBIGNIEW WODECKI by Wodecki Twist Festival. 
 
Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zapraszają na koncerty „Tribute to: Zbigniew Wodecki“ w największych miastach w Polsce! Po sukcesie koncertu inaugurującego pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie, Toruniu, Gdyni i Katowicach.
 
Podczas koncertu w Gdyni na scenie pojawią: Kuba Badach, Igor Herbut, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski oraz Ewa Uryga. 
Ideą koncertów jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Podczas koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a
wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach. 
 
29 listopada 2018, godz. 19.30 (czwartek)
Arena Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia
Bilety w cenie: 69 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A)
Bilety dostępne na:  www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach
sieci Empik, Saturn i Media Markt
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
info/foto: mat.prasowy