15:04
20 kwiecień 2019
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Sopot: Policja ostrzega o utrudnieniach w ruchu

Zamieszczono dnia pt., 2018-11-09 12:33

Policjanci informują, że w związku z niedzielną Paradą Niepodległości w Sopocie oraz wieczornym przemarszem i uroczystościami pod pomnikiem Martyrologii Polskich Mieszkańców Sopotu należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym.

W niedzielę odbędzie się Parada Niepodległości w Sopocie. Początek imprezy zaplanowany został na godz. 11.00 przy parkingu Opery Leśnej, skąd uczestnicy przemieszczą się następującymi ulicami: 1 Maja, Armii Krajowej, Generała Władysława Sikorskiego, Podjazd i Bohaterów Monte Cassino na Plac Zdrojowy, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy. 

W niedzielę w godz. 18:30 – 20:00 odbędą się także uroczystości pod pomnikiem Martyrologii Polskich Mieszkańców Sopotu, znajdującym się przy Urzędzie Miasta. Około godz. 18.30 z kościoła garnizonowego pw. Św. Jerzego znajdującego się przy ul. Kościuszki 1 nastąpi uroczysty przemarsz pod pomnik. 

W trakcie przemieszczania się uczestników parady oraz wieczornego przemarszu i uroczystości pod pomnikiem należy spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu. Funkcjonariusze będą dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Sopotu, uczestników zgromadzeń, a także turystów odwiedzających miasto. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym były jak najmniej dotkliwe dla kierowców. 

Apelujemy do wszystkich osób, aby stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.

info/foto: KWP w Gdańsku