00:05
25 maj 2019
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Grupy Benepol

Zamieszczono dnia pt., 2018-11-30 20:38

O wyprzedażach najlepiej pisać językiem prostym i zrozumiałym dla odbiorcy. To co chcemy Wam przekazać, to niepowtarzalna szansa na kupno użytkowego Volkswagena po niezwykle korzystnych warunkach – w skrócie: Dostaniesz do 33 000 zł rabatu, przeglądy za 50% ceny i leasing 102,9 %, co więcej do każdego nowego Volkswagena możesz dokupić preferencyjny pakiet serwisowy obejmujący limit przebiegu 120 000 lub 3 lata za 1900 zł. Nie czekaj dłużej, bo w listopadzie / grudniu jest najlepszy wybór.

 

Twoja szansa w tym roku? Leasing!

 

Bieżący rok w odróżnieniu od poprzednich jest szczególnym w związku ze zmianami w przepisach podatkowych, które dotkną Klientów leasingujących pojazdy.

 

W związku z tym zwracamy uwagę, że jest to dobra okazja dla klientów, którzy chcą zakupić nowy pojazd jeszcze na dotychczasowych warunkach podatkowych (wg. informacji z organów podatkowych istotnym będzie dzień podpisania umowy leasingu, a nie dostawy pojazdu).

 

Jeżeli zamierzamy wziąć w leasing samochód o wartości podatkowej powyżej 150 tysięcy złotych, pozostał nam tylko miesiąc, a odliczając święta - jeszcze mniej, aby rozliczyć wszystkie raty w kosztach. Zmiany obejmą między innymi sposób odliczania rat za samochody o wartości powyżej 150 000 złotych brutto. Jeśli przedsiębiorca weźmie w przyszłym roku w leasing operacyjny auto o wartości 300 tys. zł, do podatkowych kosztów zaliczy tylko 50-proc. raty (nielimitowane będą odsetki).

 

Próg 150 tysięcy dotyczy zarówno samochodów z silnikiem spalinowym, jak i hybryd. W tym miejscu trzeba wyjaśnić, czym jest fiskalny próg 150 tysięcy. Żeby się w nim zmieścić, trzeba kupić samochód o wartości maksymalnie 134529 zł netto.

 

 Jeżeli osoba obecnie leasingująca samochód droższy niż 150 tys. zł, chce wprowadzić do umowy ewentualne zmiany, np.: jej wydłużenie, ma także czas do 31 grudnia 2018 roku. Po tym terminie jakiekolwiek zmiany spowodują przejście na nowe zasady.

 

W przypadku samochodów użytkowanych wyłącznie firmowo (m.in. ewidencja przebiegu jak w VAT) kosztem nadal będzie 100% wydatków eksploatacyjnych, m.in. paliwo. W przypadku pojazdów użytkowanych służbowo i prywatnie, kosztem będzie 75% wydatków.

 

 

 

Co się zmieni w wynajmie długoterminowym od nowego roku? Także tutaj kosztem uzyskania przychodu  tylko ta część pierwszej wpłaty i każdej raty, która proporcjonalnie do ceny samochodu nie przekracza 150 000, lub 225 000, jeżeli jest to auto elektryczne. Także w tym wypadku warto więc jeszcze przed końcem roku rozważyć podpisanie umowy wynajmu. Jest to o tyle łatwiejsze, że w Benepolu mamy auta dostępneh od ręki i nie powinno być kłopotu ze znalezieniem odpowiedniego modelu. Często przy okazji przecenionego ze względu na wyprzedaż rocznika 2018.

 

Leasing z Benepolem w praktyce!

 

Załóżmy, że zdecydowaliśmy się na zakup konkretnego modelu – przyjmijmy, iż będzie to popularny Volkswagen Caddy w osobowej wersji z motorem 2.0 TDi w specyfikacji Trendline. Wartość katalogowa pojazdu to około 83 tyś. zł, cena po rabacie to już 69 tyś.zł – przy leasingu wg. CarePort Leasing opłata wstępna to 13 tyś. zł przy 35 ratach – wysokość raty to około 1600 zł. Suma wszystkich opłat to 102,9 %. Dla najmu PROFIT Lease w/w pojazd obejmowany jest finansowaniem równym 47 ratom w kwocie około 1000 zł każda.

 

Załóżmy jednak, że potrzebujemy czegoś większego niż Caddy – i tu z pomocą przyjdzie Nam Crafter. Wszechstronny samochód z unikalnym finansowaniem. Najbardziej uniwersalny Crafter furgon z wysokim dachem figuruje z katalogową ceną na poziomie ok. 140 tyś zł netto. Cena po rabacie takiego pojazdu w bieżącej promocji to 116 tyś zł, przy opłacie wstępnej na poziomie 23 tyś zł i przy zakładanej liczbie rat 35 mamy koszty na poziomie około 2700 zł netto. Wykup w tym przypadku to niecałe 1200 zł. Symulacja wg. PROFIT Lease daje nam ofertę wynajmu pojazdu na poziomie kosztowym 47 rat po 1700 zł oraz wykup na poziomie 65 tys. zł po okresie spłaty najmu.

 

Przechodzimy do najbardziej opłacalnego upustu kwotowego i najbardziej interesującego samochodu w całej gamie pojazdów Volkswagen Użytkowe. Wszechstronna i sprawdzająca się w każdych warunkach: T6 California – prawdziwy dom na kołach. Cena katalogowa tego samochodu z ekstra wyposażeniem? 246 tyś. zł netto – dodajmy, że auto wyposażone jest w nowoczesny motor 2.0 TDi sprzężony z 7-biegowym DSG. Dzięki obecnym możliwością, możemy otrzymać na to auto ponad 40 tyś. zł upustu. Proponowana cena wyjściowa netto to 204 tys.zł – przy 40 tyś.zł opłaty wstępnej i uwzględnieniu harmonogramu 35 rat – koszty kształtują się na poziomie 4700 zł miesięcznie. Bez opłąty wstępnej, możliwej w PROFIT Lease – 47 rat oznacza koszty miesięczne na poziomie 3000 zł. Z możliwym wykupem samochodu po okresie spłat najmu za kwotę 112 tyś.zł.

 

Oczywiście wyliczenia mają charakter orientacyjny i dopasowywane są pod klienta oraz oferowany pojazd – warto się pośpieszyć, korzyści są więcej niż atrakcyjne.

 

W Benepolu czeka na Ciebie WYPRZEDAŻOWY szał końca roku!

 

W salonach Grupy Benepol czekają na Was rabaty kwotowe na wybrane samochody. Dla przykładu na Caddy otrzymamy do 14 000 zł rabatu.

Transporter to rabat kwotowy na poziomie do 19 000 zł. Naprawdę spore kwoty czekają na chętnych na zakup modelu Caravelle – 22 000 zł, Multivan to upust w kwocie nawet 29 000 zł. Ogromne kwoty to poziomy rabatowe na model California Ocean i Multivan Comfortline – wyjściowo otrzymamy aż 33 tyś.zł upustu, choć warto pokusić się o wizytę w salonie, bo samochody wyjeżdżają z salonów każdego dnia i ich pula maleje.

Po szczegóły zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Olsztynie, Warszawie i Szczecinie.

 

Nie zdążysz w 2018 roku?

 

Wszyscy Ci, którzy jeszcze się zastanawiają, lub odkładają zakup auta na później… uspokajamy – w 2019 roku, również będziemy mieli dla Was ciekawe propozycje cenowe i co najważniejsze – pełną paletę wyposażeniową samochodów Volkswagen Użytkowe na rok modelowy 2019.

O szczegóły pytajcie w salonach.

 

materiał Grupy BENEPOL + zdj.