00:05
25 maj 2019
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Tczew: Policja z prezentami dla kierowców

Zamieszczono dnia śr., 2018-12-05 12:10

Tczewscy policjanci z wydziału ruchu drogowego uczestniczyli w pomorskich działaniach, podczas których wręczali kierowcom upominki z okazji mikołajek. Stu kierowców po zakończonych pozytywnych kontrolach drogowych otrzymało prezenty w postaci apteczek samochodowych oraz odblasków.

3 grudnia br. rozpoczęła się akcja „Mikołajki z PORD i pomorską drogówką”. Wczoraj policjanci z tczewskiej drogówki przyłączyli się również do tych działań i wspólnie z pracownikami Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ulicy Alei Solidarności przeprowadzali kontrole drogowe, podczas których wręczali kierowcom mikołajkowe upominki. Mundurowi w czasie prowadzonej akcji koncentrowali się na podwyższeniu świadomości kierowców w zakresie właściwych zachowań na drodze oraz prawidłowego stanu oświetlenia pojazdu. Każdy kierowca, który pozytywnie przeszedł policyjną kontrolę otrzymał upominek w postaci apteczki samochodowej oraz odblasku. 

Mundurowi wspólnie z pracownikami PORD podczas wczorajszych działań rozdali kierowcom sto mikołajkowych upominków, które zasilą wyposażenie samochodów oraz będą wykorzystane przy różnego rodzaju zdarzeniach drogowych.

info/foto: KWP w Gdańsku