06:08
21 Sierpień 2019
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Nowe RAV4 2019 już w Carter Gdańsk...

Zamieszczono dnia pt., 2019-01-18 13:37

Do salonu Toyota Carter Gdańsk przyjechały dwie Nowe Toyoty RAV4. Dwie różne specyfikacje, dwa piękne kolory, nam się bardzo podobają i nie możemy się doczekać Państwa opinii. 

Przygotowujemy je do jazdy testowej i ekspozycji w salonie - czytamy w komunikacjie Toyota Carter Gdańsk.

 

 

 

 

Zbudowana do jazdy i zaprojektowana, by się wyróżniać, nowa TOYOTA RAV4 to połączenie niezwykłego designu z najwyższą dbałością o detale. Wysoka pozycja za kierownicą i doskonała widoczność sprawiają, że zawsze panujesz nad sytuacją. Wnętrze auta jest wyjątkowo przestronne, komfortowe i ergonomiczne. Dzięki nowej jednostce napędowej 2.5 Hybrid 218 KM RAV4 oferuje osiągi, które sprawdzają się w każdych warunkach. 

Pojemność bagażnika wzrosła do 580 l (wg VDA), zatem powiększyła się o 79 l, a jego długość urosła o 60 mm. Dzięki temu po złożeniu oparć tylnej kanapy do środka mieści się 29-calowy rower. Ruchomą podłogę przestrzeni bagażowej można odwrócić. Jej drugą stronę pokryto ochronną warstwą gumy do przewożenia brudnych przedmiotów.

Europejska Toyota RAV4 będzie wyposażona także w wolnossącą jednostkę benzynową o pojemności 2,0 l i takie auto w wersji podstawowej ma kosztować poniżej 100 tys. zł.

Poszczegóły zachęcamy jednak udać się do salony Carter w Gdańsku.

red. / zdj. Carter Gdańsk