07:05
27 maj 2020
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Skarszewy: Wielki charytatywny koncert PomaGramy już w sobotę w SCS

Zamieszczono dnia pon., 2019-02-04 10:09
Już w niedzielę 10 lutego w Skarszewskim Centrum Sportu odbędzie się wielka charytatywna impreza organizowana przez młodzież zrzeszoną w Grupie PomaGramy. 
- Chcemy w ten sposób pokazać wszystkim, a w szczególności naszym rówieśnikom, że pomaganie jest czymś wspaniałym, chcemy pokazać korzyści wynikające z uśmiechu drugiego człowieka - mówią sami o sobie - Pragniemy motywować innych, żeby pomagali, nieśli dobroć, nie zapominali o drugiej osobie. Zamierzamy inspirować naszych rówieśników do tego, aby tak jak my chcieli działać, nie musieli przejmować się stereotypami, żeby pokazywali ludziom, że nie jest tak jak mówią o nas, o młodzieży. 
 
Beneficjentem jest nie tylko osoba, której okażemy wsparcie, ale również każda osoba, która weźmie udział w wydarzeniu czy o nim usłyszy, chcemy zaciekawić ludzi czym się zajmuje i dlaczego działamy, jest to bardzo ważne w celu przyciągnięcia jak największej grupy, a w szczególności tych, którzy mają obawy, że coś się nie uda, jak zaczną swój własny projekt,
ale również tych co za wszelką cenę nie chcą oddać coś od siebie. Chcemy pokazać, że przysłowie “Każdy jest kowalem swojego losu” nie sprawdza się w życiu codziennym, nie każdy ma tyle szczęścia co my, którzy wciąż jesteśmy młodzi, zdrowi, mamy całą przyszłość przed sobą, całe życie, ale nie zapominamy o niesieniu pomocy innym, tym co niestety nie
mieli tyle szczęścia. Dążymy do tego, aby ukazać, że z rzeczy, na których nie mamy żadnych korzyści również można odczuć poczucie szczęścia. My chcemy to zmienić!
 
Młodzież pracuje nad koncertem charytatywnym, który odbędzie się 10.02.2019r. Kierując się hasłem “Przez muzykę do serca” uważają, że w ten sposób mogą pokazać, że poprzez rozrywkę w prosty sposób można pomóc drugiej osobie. Ich projekt wsparły firmy ze Skarszew oraz 8 wykonawców takich jak: Quebonafide, Taco Hemingway czy Białas przesyłając podpisane przez nich albumy. Kwota jaką chcą zebrać to 25 000 zł.
info/foto: Grupa PomaGramy