18:07
23 lipiec 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

JD Kulej: Peugeot 3008 ma się czym pochwalić

Zamieszczono dnia śr., 2019-02-06 20:29

Peugeot 3008 jawi się trochę jako auto szalone. Dodajmy, że spotkany w Gdyńskim salonie JD Kulej - Peugeot 3008 w Europie w 2017 roku został uznany za samochód roku. To zobowiązuje!

Wystarczy spojrzeć na niego z zewnątrz, żeby już wiedzieć, że nie będzie zwyczajnie. Peugeot 3008 wygląda świetnie i od razu da się zauważyć nacisk na charyzmę i szyk, a nie "crossowerowe". Słupek C to majstersztyk stylistyczny dodający autu lekkości. Tylne lampy są nie do pomylenia z modelem innej marki. Przedni pas w końcu jest agresywny. Nawet w tej szarej barwie ulice po prostu będą należały do 3008. 

 

 

W kokpicie dopracowano koncepcję z wysoko wysuniętym zestawem instrumentów i małą kierownicą. Jej wieniec nie zasłania już wskazań, które są teraz standardowo wyświetlane na ekranie.

Werdykt? Majestatycznie wykończone i pomysłowo zaprojektowane wnętrze, bogata lista opcji z uczciwymi cenami, umiarkowane spalanie. Nic, tylko się wybrać na jazdę próbną ! Zachęcamy do odwiedzin w JD Kulej - na rynku próżno szukać czegoś ciekawszego :)

Bartłomiej Chruściński, zdj. BCH