23:05
19 maj 2019
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Tczew: Zabrali prawo jazdy za wypadek drogowy

Zamieszczono dnia pt., 2019-02-22 10:29

Tczewscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowe, do którego doszło w Tczewie. Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca audi ignorując znak stop nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie yaris. W tym zdarzeniu kierująca toyotą z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Stróże prawa zatrzymali prawo jazdy kierowcy audi. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Obecnie mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj o godzinie 16.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Bema i Bałdowskiej. Przyjmujący zgłoszenie wysłał w to miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili, że 22-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego jadąc audi ulicą Bema nie zastosował się do znaku stop i tym samym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej toyotą yaris. W wyniku zderzenia samochodów kierująca toyotą z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Mundurowi 22-latkowi zatrzymali prawo jazdy. Badanie alcotestem wykazało, że kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje ale też innych osób.

mat: Pomorska Policja + zdj.